?>

Projekty

Za dobu svého online žití jsme nastartovali či přetvořili weby i identity několika skvělým nápadům, start-upům i zaběhlým firmám. Své projekty si vybíráme a nikdy si neplácneme na něco, čemu všemi deseti nevěříme. Naše práce nás baví a věříme, že je to znát na přístupu i výsledcích.

Klára Nademlýnská

Kompletní realizce eshopu a webu pro úspěšnou českou návrhářku Kláru Nademlýnskou

Edit!

undo, redo, cut, copy, paste… Kompletní realizace webu pro architektonické studio, které se věnuje projektům různých měřítek od urbanismu a architektury až po interiéry a dočasné instalace.

Vnitroblock

Ukryt v dolních Holešovicích tvoří multifunkční útočiště. Pro Dudes & Barbies od začátku tvoříme nejen weby a podíváme se i na dalších projektech.

Edit B. photo

Mezinárodně oceněná fotografka a mentorka. Pro Edit B. photo jsme udělali kompletní branding včetně loga a kompletního webu a eshopu.

Papavera

Jeden z dalších projektů pro Dudes & Barbies, kdy jsme realizovali kompletní web a eshop pro květinářství Papavera.

Meteopress

Pro Meteopress jsme zajistili technickou část projektu.

Efaflex

Kompletní realizace webu pro výrobce nejrychlejších vrat na světě – Efaflex

Elektro &Light

Prodejce designových svítidel a vypínačů je s námi už mnoho let a spolupráce nás stále baví. Pro klienta už jsme za tu dobu realizovali více eshopů a webů.

Sportify

Pro Sportify jsme realizovali logo a kompletní web. Mimo samotného firemního webu jsme realizovali weby i pro některé závody a akce.

Conteg Cooling

Realizace kompletního webu s eshopem včetně konfigurátoru chladících vitrín.